Współpraca indywidualna?
Dlaczego nie!

Wynajem fotobudki Selfie Time – nie tylko na wesele, chrzciny czy imprezę firmową

Zapoznałeś się z pełną ofertą Selfie Time? Nie znalazłeś oferty dopasowanej do Twojego wydarzenia? 

Nie ma problemu! Nasza fotobudka do wynajęcia sprawdzi się na każdej imprezie, przyjęciu czy spotkaniu – niezależnie od motywu, ilości osób i charakteru eventu.

W Selfie Time staramy się dopasować do każdego klienta z osobna. Interesuję Cię taka forma współpracy? Jesteś w dobrym miejscu.

Masz pomysł na imprezę, której nie ma w ofercie? Dobrze się składa – my już mamy plan na to, jak ją urozmaicić. Współpraca indywidualna z Selfie Time to same korzyści!

Selfie Time zawsze dopasowuje się do Klienta – na Ciebie także mamy pomysł!

Współpraca indywidualna z Selfie Time – powiedz nam o swoich potrzebach

Selfie Time zapewnia alternatywę dla klasycznej fotobudki. To wyjątkowe selfie boxy w 3 różnych stylach, które wykorzystasz jako scenografię do zdjęć i kreatywnej integracji. Zachęcą do zabawy każdego, tworząc też niezwykłe pamiątki.

BOX 1

Tęczowy Jednorożec

BOX 2

Rockowe Boho

BOX 3

Elegancka Klasyka

Możesz zdecydować się na zdjęcia telefonem, wykorzystać je w profesjonalnej sesji z fotografem lub wybrać opcję z polaroidem – to mnóstwo możliwości i brak ograniczeń typowych dla fotobudki.

Wesele, komunia, wieczór panieński, impreza integracyjna, branżowy event – pojawimy się wszędzie, gdzie pragniecie uwiecznić wspólne momenty i urozmaicić zabawę.

Przekonaliśmy Cię? Odezwij się do nas i umówimy szczegóły!

Close Search Window