Selfie Time – Wynajem fotobudki na haloween

Wynajęcie fotobudki na haloween –
przerażająco dobra zabawa

Jesteś właścicielem restauracji w której organizujesz haloween i zastanawiasz się jak przyciągnąć do siebie gości? 

Coraz popularniejszym rozwiązaniem jest wynajęcie fotobudki na imprezy tematyczne, dzięki której wyróżnisz się na tle konkurencji. 

 

Impreza, zabawa, radość..do szczęścia brakuje tylko zabawnych fotek. 

W tym pomoże Ci Selfie Time – alternatywa dla tradycyjnych fotobudek w postaci mobilnych boxów do robienia zdjęć utrzymana w trzech unikalnych stylach.

Wystarczy 2,5 metra wysokości oraz 6 metrów długości wolnej przestrzeni aby zagwarantować aż 12 metrów kwadratowych niezapomnianych wrażeń dla Twoich gości. 

 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać atrakcyjną ofertę na wynajem mobilnych selfie roomów, dzięki którym będziesz mieć gwarancję gości.

Selfie Time na eventach – fotobudka dopasowana do każdego wydarzenia​

Selfie Time na haloween - to strasznie dobre fotki​

Selfie Time zapewnia alternatywę dla klasycznej fotobudki. To wyjątkowe selfie boxy w 3 różnych stylach, które wykorzystasz jako scenografię do zdjęć i kreatywnej integracji. Zachęcą do zabawy każdego, tworząc też niezwykłe pamiątki.

BOX 1

Tęczowy Jednorożec

BOX 2

Rockowe Boho

BOX 3

Elegancka Klasyka

Możesz zdecydować się na zdjęcia telefonem, wykorzystać je w profesjonalnej sesji z fotografem lub wybrać opcję z polaroidem – to mnóstwo możliwości i brak ograniczeń typowych dla fotobudki.

Wesele, komunia, wieczór panieński, impreza integracyjna, branżowy event – pojawimy się wszędzie, gdzie pragniecie uwiecznić wspólne momenty i urozmaicić zabawę.

Przekonaliśmy Cię? Odezwij się do nas i umówimy szczegóły!

Close Search Window