Selfie Time – Wynajem fotobudki na studniówki

Wynajęcie fotobudki na studniówki -
wspaniała pamiątka dla całej klasy​

Studniówka to wyjątkowa chwila dla każdego młodego człowieka, który wkracza w dorosłość. To wyczekiwane 100 dni do matury i najdłuższych wakacji życia 🙂

Studniówka to przede wszystkim najważniejszy bal w życiu, w gronie swoich przyjaciół, nauczycieli, kolegów i koleżanek z klasy.

Jak to zrobić, aby był niezapomnianym dniem dla całej szkoły? Wystarczy wynająć mobilną fotobudke Selfie Time. Dzięki takiemu rozwiązaniu urozmaicisz w niebanalny sposób fotki z tej niezapomnianej imprezy.

Zdjęcie z wychowawcą klasy,  nauczycielem matematyki a może z samą panią dyrektor? W Selfie Time wszystkie 3 opcje wchodzą w grę, dzięki trzem różnym aranżacjom tła.

Jesteś organizatorem takiego wydarzenia? Chcesz podążać z duchem czasu? Młodzież ciągle robi sobie selfie na social media? Spokojnie, z Selfie Time Twoja szkoła zagwarantuje atrakcję jakiej jeszcze nie było!

Selfie Time na studniówce – fotobudka dopasowana do każdego ucznia​

Selfie Time na studniówce - to zabawa z klasą.​

Selfie Time zapewnia alternatywę dla klasycznej fotobudki. To wyjątkowe selfie boxy w 3 różnych stylach, które wykorzystasz jako scenografię do zdjęć i kreatywnej integracji. Zachęcą do zabawy każdego, tworząc też niezwykłe pamiątki.

BOX 1

Tęczowy Jednorożec

BOX 2

Rockowe Boho

BOX 3

Elegancka Klasyka

Możesz zdecydować się na zdjęcia telefonem, wykorzystać je w profesjonalnej sesji z fotografem lub wybrać opcję z polaroidem – to mnóstwo możliwości i brak ograniczeń typowych dla fotobudki.

Wesele, komunia, wieczór panieński, impreza integracyjna, branżowy event – pojawimy się wszędzie, gdzie pragniecie uwiecznić wspólne momenty i urozmaicić zabawę.

Przekonaliśmy Cię? Odezwij się do nas i umówimy szczegóły!

Close Search Window