Selfie Time – Wynajem fotobudki na wieczory kawalerskie

Wynajęcie fotobudki na wieczór kawalerski
to niezapomniane wrażenia

Czasy się zmieniają, a wraz z nimi wieczory kawalerskie. Jeśli szukasz nietypowej atrakcji na męski wieczór – postaw na Selfie Time! To może być jedyna taka okazja, by zachęcić kolegów do pamiątkowych zdjęć 😉

W naszych boxach nie ma nudnego pozowania. To mobilne selfie roomy, które mogą stać się areną do rozegrania zdjęciowych potyczek. Która drużyna lepiej wykona zadania, wcieli się w role, kreatywnie wykorzysta gadżety? 

 

Wyniki mogą zaskoczyć wszystkich 😉

3 kompletnie różne scenografie mogą stworzyć niesamowite światy, a wspomnienia tej zabawy zostaną z Wami na zawsze.

W tym pomoże Ci Selfie Time – alternatywa dla tradycyjnych fotobudek w postaci mobilnych boxów. Nie czekaj i skontaktuj się z nami aby ten wyjątkowy wieczór stał się niezapomniany!

Selfie Time na wieczorze kawalerskim – nowoczesna forma rozrywki

Selfie Time na wieczorze kawalerskim - przepis na udaną zabawę!​

Selfie Time zapewnia alternatywę dla klasycznej fotobudki. To wyjątkowe selfie boxy w 3 różnych stylach, które wykorzystasz jako scenografię do zdjęć i kreatywnej integracji. Zachęcą do zabawy każdego, tworząc też niezwykłe pamiątki.

BOX 1

Tęczowy Jednorożec

BOX 2

Rockowe Boho

BOX 3

Elegancka Klasyka

Możesz zdecydować się na zdjęcia telefonem, wykorzystać je w profesjonalnej sesji z fotografem lub wybrać opcję z polaroidem – to mnóstwo możliwości i brak ograniczeń typowych dla fotobudki.

Wesele, komunia, wieczór panieński, impreza integracyjna, branżowy event – pojawimy się wszędzie, gdzie pragniecie uwiecznić wspólne momenty i urozmaicić zabawę.

Przekonaliśmy Cię? Odezwij się do nas i umówimy szczegóły!

Close Search Window