Selfie Time – Wynajem fotobudki na wieczory panieńskie

Wynajęcie fotobudki na wieczór panieński
to sposób na niezapomniane wrażenia

Przyszła panna młoda i grono jej najlepszych przyjaciółek? Szkoda byłoby nie wykorzystać takiej okazji na wystrzałowe zdjęcia. Z Selfie Time zapewnicie sobie pamiątki na lata i niezapomnianą zabawę. 

Różnorodne scenografie i gadżety dopasują się do imprezowych stylówek, a ostatnią panieńską zabawę będziecie mogły wykorzystać, by uwiecznić każdą z Was w najlepszym wydaniu. 

Słodkie i księżniczkowe, rockowe, boho, naturalne, eleganckie – tej nocy możecie wcielić się we wszystkie wymarzone role. 

Scenariusze zabaw pozwolą Wam zintegrować towarzystwo w nieszablonowy sposób i bawić się świetnie w kobiecym gronie – nawet jeśli zaprosiłyście przyszłą teściową 😉

Selfie Time na wieczorze panieńskim - to przepis na sukces!​

Selfie Time na wieczorze panieńskim - przepis na udaną zabawę​

Selfie Time zapewnia alternatywę dla klasycznej fotobudki. To wyjątkowe selfie boxy w 3 różnych stylach, które wykorzystasz jako scenografię do zdjęć i kreatywnej integracji. Zachęcą do zabawy każdego, tworząc też niezwykłe pamiątki.

BOX 1

Tęczowy Jednorożec

BOX 2

Rockowe Boho

BOX 3

Elegancka Klasyka

Możesz zdecydować się na zdjęcia telefonem, wykorzystać je w profesjonalnej sesji z fotografem lub wybrać opcję z polaroidem – to mnóstwo możliwości i brak ograniczeń typowych dla fotobudki.

Wesele, komunia, wieczór panieński, impreza integracyjna, branżowy event – pojawimy się wszędzie, gdzie pragniecie uwiecznić wspólne momenty i urozmaicić zabawę.

Przekonaliśmy Cię? Odezwij się do nas i umówimy szczegóły!

Close Search Window