Selfie Time – fotobudka na baby shower​

Wynajem fotobudki na baby shower – upamiętnienie wyjątkowej imprezy

Baby shower to przyjęcie, na którym nie brakuje radości, zabaw, babskich ploteczek i wspólnych fotek z przyszłą mamą. Przychodzi moment w którym wyciągamy telefon i zaczynamy pstrykać fotki. A co powiesz na zastąpienie smartfonowych selfie na grupowe fotki w ciekawych aranżacjach? Takie możliwości daje wynajęcie fotobudki Selfie Time.

Dzięki Selfie Time pójdziecie krok dalej i zamienicie standardowe zdjęcia w prawdziwe perełki, na których wyrazicie siebie i upamiętnicie ten wspaniały czas.

Zdjęcia ze śmiesznymi rekwizytami to doskonały pomysł na upamiętnienie okresu ciąży dla młodej mamy i jej przyjaciółek.

Nie martwcie się, że kogoś braknie na zdjęciu – boxy są na tyle duże, że każdy znajdzie się na wspólnej fotce 🙂

Chcesz mieć wyjątkową pamiątkę z tego wieczoru? Zamów Selfie Time – nowoczesne mobilne boxy, w których razem wykonacie cudowne fotki dodające charakteru imprezie.

Baby shower z Selfie Time – fotki, fotki i jeszcze raz fotki!​

Selfie Time na baby shower – radość ze wspólnych fotek z brzuszkiem!​

Selfie Time zapewnia alternatywę dla klasycznej fotobudki. To wyjątkowe selfie boxy w 3 różnych stylach, które wykorzystasz jako scenografię do zdjęć i kreatywnej integracji. Zachęcą do zabawy każdego, tworząc też niezwykłe pamiątki.

BOX 1

Tęczowy Jednorożec

BOX 2

Rockowe Boho

BOX 3

Elegancka Klasyka

Możesz zdecydować się na zdjęcia telefonem, wykorzystać je w profesjonalnej sesji z fotografem lub wybrać opcję z polaroidem – to mnóstwo możliwości i brak ograniczeń typowych dla fotobudki.

Wesele, komunia, wieczór panieński, impreza integracyjna, branżowy event – pojawimy się wszędzie, gdzie pragniecie uwiecznić wspólne momenty i urozmaicić zabawę.

Przekonaliśmy Cię? Odezwij się do nas i umówimy szczegóły!

Close Search Window