Wynajem fotobudki na chrzciny – pamiątka dla dziecka i rodziny

Wynajęcie fotobudki na chrzciny – uchwycenie radości od pierwszych chwil

Chrzest to wyjątkowa okoliczność, którą wprost kochamy upamiętniać na zdjęciach. Rodzice, dziadkowie czy chrzestni – każdy chce mieć wspólne zdjęcie z maluszkiem.

O ile tradycyjne zdjęcia wciąż nam towarzyszą przy takich okazjach, tak coraz częściej na chrzcinach pojawiają się fotobudki. To właśnie dzięki nim zwykłe fotki nabierają unikalnego charakteru.

Chcąc urozmaicić tę rodzinną uroczystość, warto postawić na wysokiej jakości aparat i akcesoria – tu pojawia się Selfie Time, czyli  mobilne boxy do robienia zdjęć.

Trzy różne style, cała gama akcesoriów, piękna kolorystyka = Selfie Time – nowoczesna fotobudka, która odmieni chrzciny dziecka w niezapomnianą uroczystość, którą uwiecznisz na wspólnych zdjęciach. 

Selfie Time na chrzcinach – zabawa dla rodziców, dziadków, chrzestnych i świetna pamiątka dla dziecka!​

Selfie Time na chrzcinach – kolorowo i wesoło!​

Selfie Time zapewnia alternatywę dla klasycznej fotobudki. To wyjątkowe selfie boxy w 3 różnych stylach, które wykorzystasz jako scenografię do zdjęć i kreatywnej integracji. Zachęcą do zabawy każdego, tworząc też niezwykłe pamiątki.

BOX 1

Tęczowy Jednorożec

BOX 2

Rockowe Boho

BOX 3

Elegancka Klasyka

Możesz zdecydować się na zdjęcia telefonem, wykorzystać je w profesjonalnej sesji z fotografem lub wybrać opcję z polaroidem – to mnóstwo możliwości i brak ograniczeń typowych dla fotobudki.

Wesele, komunia, wieczór panieński, impreza integracyjna, branżowy event – pojawimy się wszędzie, gdzie pragniecie uwiecznić wspólne momenty i urozmaicić zabawę.

Przekonaliśmy Cię? Odezwij się do nas i umówimy szczegóły!

Close Search Window