Selfie Time – fotobudka na imprezy firmowe z pomysłem

Wynajem fotobudki na imprezę firmową, czyli jak zintegrować pracowników​

Imprezy firmowe są doskonałą formą integracji dla grupy – zwłaszcza w ostatnim czasie, gdy przez pandemię pracowaliśmy zdalnie. Imprezy integracyjne potrafią wywoływać skrajne uczucia – jedni je kochają, inni zaś ich unikają. Jak więc sprawić, aby każdy pracownik firmy dobrze się na nich czuł?

Odpowiedź jest jedna – luźna i przyjazna atmosfera. Wiemy, że bywa to trudne, więc co może być rozwiązaniem? Jednym z najlepszych pomysłów jest wynajęcie fotobudki. 

Jeżeli zależy Ci na tym, aby była dobra atmosfera oraz zaangażowany zespół, Selfie Time jest tym, czego szukasz.

Wynajęcie fotobudki Selfie Time sprawi, że każdy z Was będzie mógł się wykazać kreatywnością, poczuciem humoru i dystansem do siebie. W tym z pewnością pomogą wspólne fotki ze specjalnymi, zabawnymi gadżetami.

Trzy mobilne boxy do robienia zdjęć, dzięki którym grupa się zintegruje i pozna od bardziej prywatnej, może trochę szalonej strony. Nic nie łączy tak jak śmieszne fotki!

Selfie Time to nie tylko tło do robienia zdjęć, to rónież miejsce na zabawne konkursy – zapytaj o gotowe scenariusze zabaw, które sprawdzą się w każdej korporacji. 

Impreza firmowa z Selfie Time – zapomnij o pracy, daj się ponieść zabawie!​

Selfie Time na imprezie firmowej – integracja i rywalizacja w jednym​

Selfie Time zapewnia alternatywę dla klasycznej fotobudki. To wyjątkowe selfie boxy w 3 różnych stylach, które wykorzystasz jako scenografię do zdjęć i kreatywnej integracji. Zachęcą do zabawy każdego, tworząc też niezwykłe pamiątki.

BOX 1

Tęczowy Jednorożec

BOX 2

Rockowe Boho

BOX 3

Elegancka Klasyka

Możesz zdecydować się na zdjęcia telefonem, wykorzystać je w profesjonalnej sesji z fotografem lub wybrać opcję z polaroidem – to mnóstwo możliwości i brak ograniczeń typowych dla fotobudki.

Wesele, komunia, wieczór panieński, impreza integracyjna, branżowy event – pojawimy się wszędzie, gdzie pragniecie uwiecznić wspólne momenty i urozmaicić zabawę.

Przekonaliśmy Cię? Odezwij się do nas i umówimy szczegóły!

Close Search Window