Wynajem fotobudki na komunię – postaw na Selfie Time!

Fotobudka na przyjęciu komunijnym?
Czemu nie!

Zastanawiasz się, czy wynajęcie fotobudki na komunię to na pewno trafiony pomysł? W takim razie przypomnij sobie wszystkie przyjęcia rodzinne, na których Twoje dziecko po paru minutach przy stole było już znudzone i chciało wracać do domu.

Dzięki Selfie Time gwarantujemy, że każdy malec nie będzie chciał kończyć zabawy ze zdjęciami. W naszych mobilnych boxach znajdują się specjalne akcesoria, dzięki którym przebierankom nie będzie końca, a wszystko to zostanie uwiecznione na zdjęciu. W końcu na komunii spotyka się spora część rodziny, a to jest doskonała okazja do wspólnej zabawy i upamiętnienia spotkania na nieszablonowych fotkach.

Oczywiście z naszej fotobudki z pewnością skorzystają również dorośli, w których wstąpi dziecięca radość płynąca ze wspólnych wygłupów przed aparatem.

 

Warto pamiętać, że jest to bardzo ważny dzień dla dziecka, a najmłodsi uwielbiają zabawę i różnego rodzaju atrakcję, z których chętnie korzystają również dorośli.

 

Z Selfie Time nie ma miejsca na nudę – zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych – przekonaj się już dziś! 

 

Fotobudka Selfie Time na komunii – nie ma czasu na nudę!​

Selfie Time na komunii – bo każde spotkanie to dobra okazja na zabawę!​

Selfie Time zapewnia alternatywę dla klasycznej fotobudki. To wyjątkowe selfie boxy w 3 różnych stylach, które wykorzystasz jako scenografię do zdjęć i kreatywnej integracji. Zachęcą do zabawy każdego, tworząc też niezwykłe pamiątki.

BOX 1

Tęczowy Jednorożec

BOX 2

Rockowe Boho

BOX 3

Elegancka Klasyka

Możesz zdecydować się na zdjęcia telefonem, wykorzystać je w profesjonalnej sesji z fotografem lub wybrać opcję z polaroidem – to mnóstwo możliwości i brak ograniczeń typowych dla fotobudki.

Wesele, komunia, wieczór panieński, impreza integracyjna, branżowy event – pojawimy się wszędzie, gdzie pragniecie uwiecznić wspólne momenty i urozmaicić zabawę.

Przekonaliśmy Cię? Odezwij się do nas i umówimy szczegóły!

Close Search Window