Selfie Time – fotobudka na targi i kongresy branżowe

Wynajem fotobudki na targi branżowe – sposób na wyróżnienie się z tłumu

Targi branżowe to eventy, na których każda z firm ma szansę wyróżnić się na rynku i zdobyć uznanie klientów.

Stoisk jest jednak dużo, dlatego warto zadbać o to, aby Twoje wyróżniło się z tłumu. 

Jak to zrobić? Sprawdzonym sposobem jest urozmaicenie stanowiska o specjalne atrakcje, które zatrzymają uczestników targów na dłużej. 

 

Chcesz wzbudzić zainteresowanie wokół Twojej firmy? Postaw na Selfie Time – mobilne boxy do robienia zabawnych zdjęć ze specjalnymi, spersonalizowanymi akcesoriami z Twoim logiem, sloganem i nie tylko.

Jesteś organizatorem takiego wydarzenia i chciałbyś przyciągnąć większa liczbę odwiedzających? Nic prostszego – zamów Selfie Time, zapewnij parę metrów wolnej przestrzeni i ciesz się wyróżnieniem Twojej imprezy wśród odbiorców. 

Selfie Time na targach branżowych – dobra i skuteczna reklama Ciebie i Twojej firmy​

Selfie Time na targach branżowych – daj się zauważyć!​

Selfie Time zapewnia alternatywę dla klasycznej fotobudki. To wyjątkowe selfie boxy w 3 różnych stylach, które wykorzystasz jako scenografię do zdjęć i kreatywnej integracji. Zachęcą do zabawy każdego, tworząc też niezwykłe pamiątki.

BOX 1

Tęczowy Jednorożec

BOX 2

Rockowe Boho

BOX 3

Elegancka Klasyka

Możesz zdecydować się na zdjęcia telefonem, wykorzystać je w profesjonalnej sesji z fotografem lub wybrać opcję z polaroidem – to mnóstwo możliwości i brak ograniczeń typowych dla fotobudki.

Wesele, komunia, wieczór panieński, impreza integracyjna, branżowy event – pojawimy się wszędzie, gdzie pragniecie uwiecznić wspólne momenty i urozmaicić zabawę.

Przekonaliśmy Cię? Odezwij się do nas i umówimy szczegóły!

Close Search Window