Selfie Time – wynajem fotobudki na urodziny

Fotobudka do wynajęcia na urodziny –
dla siebie lub bliskiej osoby

Co sprawia, że wynajem fotobudki na urodziny Selfie Time jest trafionym pomysłem? Przede wszystkim fakt, że sprawdzi się ona tak naprawdę na każdej imprezie. Niezależnie od tego, czy jest to osiemnastka, trzydziestka, czy pięćdziesiątka – nasze Selfie Boxy oczarują każdego jubilata oraz gości.

 

Wszystko to za sprawą różnorodnych stylów, a także wyjątkowych dodatków i gadżetów, które urozmaicą grupową fotkę i dodadzą jej wyjątkowego charakteru.

Fotobudka na wynajem Selfie Time umożliwia organizację przyjęcia, na którym nie ma miejsca na nudę. O to zadbają trzy osobne boxy utrzymane w kilku stylach – tęczowym, rockowym i klasycznym.

 

 

Wynajem fotobudki na urodziny to opcja nie tylko dla jubilatów! Jeśli wybierasz się na imprezę do bliskiej osoby, ale nie masz pomysłu na prezent, postaw na nasze Selfie Boxy, które są gwarancją zadowolenia i uśmiechu!

Urodziny pod znakiem grupowych zdjęć – prosty sposób na uwiecznienie wspólnej radości! ​

Wynajem fotobudki Selfie Time na urodziny - zabawa bez ograniczeń!​

Selfie Time zapewnia alternatywę dla klasycznej fotobudki. To wyjątkowe selfie boxy w 3 różnych stylach, które wykorzystasz jako scenografię do zdjęć i kreatywnej integracji. Zachęcą do zabawy każdego, tworząc też niezwykłe pamiątki.

BOX 1

Tęczowy Jednorożec

BOX 2

Rockowe Boho

BOX 3

Elegancka Klasyka

Możesz zdecydować się na zdjęcia telefonem, wykorzystać je w profesjonalnej sesji z fotografem lub wybrać opcję z polaroidem – to mnóstwo możliwości i brak ograniczeń typowych dla fotobudki.

Wesele, komunia, wieczór panieński, impreza integracyjna, branżowy event – pojawimy się wszędzie, gdzie pragniecie uwiecznić wspólne momenty i urozmaicić zabawę.

Przekonaliśmy Cię? Odezwij się do nas i umówimy szczegóły!

Close Search Window