Selfie Time
– fotobudka na wesele z klasą

Wypożyczenie fotobudki na wesele
to gwarancja udanej zabawy

Chcesz zapewnić gościom świetną zabawę i pamiątkowe zdjęcia, ale staroświecka fotobudka to nie Twoje klimaty? Idealnie się składa – Selfie Time oferuje powiew świeżości i nowe możliwości zabawy. 

Scenografie naszych boxów pozwalają stworzyć niesamowite zdjęcia. Do każdego z nich mamy przygotowane scenariusze zabaw, które pozwolą zintegrować gości. 

Dzięki różnorodnym stylom wystroju każdy gość znajdzie coś dla siebie – niezależnie od tego, czy preferuje eleganckie zdjęcia, rockową zabawę, boho klimaty czy słodko-jednorożcowe fotki.

Boxy stanowią mobilne selfie roomy, które można wykorzystać także do profesjonalnej sesji fotograficznej. Dzięki dużej przestrzeni można wykonać w nich także zdjęcia grupowe, co na weselu jest niezwykłą zaletą – w końcu chcemy uchwycić jak najwięcej rodzinnej atmosfery.

Selfie Time na weselu to zabawa, radość, integracja, rywalizacja i rodzinna atmosfera!

Wynajem fotobudki Selfie Time na wesele - świetny sposób na integrację gości!

Selfie Time zapewnia alternatywę dla klasycznej fotobudki. To wyjątkowe selfie boxy w 3 różnych stylach, które wykorzystasz jako scenografię do zdjęć i kreatywnej integracji. Zachęcą do zabawy każdego, tworząc też niezwykłe pamiątki.

BOX 1

Tęczowy Jednorożec

BOX 2

Rockowe Boho

BOX 3

Elegancka Klasyka

Możesz zdecydować się na zdjęcia telefonem, wykorzystać je w profesjonalnej sesji z fotografem lub wybrać opcję z polaroidem – to mnóstwo możliwości i brak ograniczeń typowych dla fotobudki.

Wesele, komunia, wieczór panieński, impreza integracyjna, branżowy event – pojawimy się wszędzie, gdzie pragniecie uwiecznić wspólne momenty i urozmaicić zabawę.

Przekonaliśmy Cię? Odezwij się do nas i umówimy szczegóły!

Close Search Window